вернуться назад
title
Україномовного аніматор

Україномовний аніматор в Харкові 

Наші аніматори закінчили навчання в вищих учбових закладах Харкова, таких як університет імені В.Н. Каразіна, Харківський національний університет мистецтв ім. І.П.Котляревського та Харківську державну академію культури. Вони чудово володіють українською мовою та мають величезний словниковий запас.

Якщо ви бажаєте, щоб улюблений герой вашої дитини на її святі розмовляв виключно українською мовою, ми з радістю виконаємо ваше прохання.  При цьому кількість і якість ігрових завдань ніяк не зміниться, а навпаки буде доповнена та орієнтована на ваші побажання.

Також існує варіант, коли при замовленні двух аніматорів, один із них може спілкуватися українською, а інший – російською мовою. Ця послуга буде актуальною для тих, хто максимально хоче зробити комфортним свято для дітей, які спілкуються і розуміють різні мови.

Ми прагнемо зробити свята ваших діток ідеальними, а це неможливо без урахавання всіх нюансів та ваших побажань. Ми готові прислуховуватися до кожного голосу та втілювати найказковіші мрії ваших дітей.

Аніматор, який говорить українською, вже чекає на ваші дзвінки.